STA-1
STA-1 — середній танк VIII рівня, Японія, World of Tanks Blitz. Міцність 1 450, шкода 225, пробиття 218.7 мм. Позначки на гарматі: 131 / 158 / 189. Легендарні камуфляжі: STA-1 Rin. Броня в 3D, модулі, снаряди, обладнання й історія змін.
| Міцність | 1 450 |
|---|---|
| Шкода | 225 |
| Пробиття | 218.7 |
| Максимальна швидкість | 50 |
| Огляд | 260 |
Гармати
- 90 mm Gun M3A1 — ББ 155.3 мм / 225, ББ 243 мм / 190, ОФ 45 мм / 270
- 90 mm Rifled Gun — ББ 185.9 мм / 225, КС 275 мм / 190, ОФ 45 мм / 270
- 90 mm Gun Type 61 — ББ 218.7 мм / 225, КС 275 мм / 190, ОФ 45 мм / 270
Позначки на гарматі
Перша позначка — 131, друга — 158, третя — 189 середньої шкоди за бій.
Легендарні камуфляжі
Історія змін танка
11.9 — 4 червня 2025 р.
Переведено на PBR-матеріали.
11.0 — 22 травня 2024 р.
- Спорядження: Низький форсаж
- Шкода на хвилину: 2 012 → 2 095 (+83)
- Перезаряджання: 6,71 → 6,44 с (-0,27)
- Маса: 34,00 → 32,15 т (-1,85)
- Обертання корпусу: 54,17 → 54,15 °/с (-0,02)
- Питома потужність: 17,5 → 18,5 к. с./т
- топова гармата: 90 mm Gun Type 61
- Скорострільність: 8,9 → 9,3
- стокова гармата: 90 mm Gun M3A1
- Питома потужність: 14,8 → 15,7 к. с./т
- Маса танка: 33,73 → 31,88 т
- Швидкість обертання корпусу: 49,35 → 49,34 град/с
10.0 — 24 травня 2023 р.
Легендарний камуфляж «STA-1 Rin».
9.3 — 4 жовтня 2022 р.
- Броня башти, лоб: 70 → 90 мм (+20)
9.0 — 8 червня 2022 р.
- Швидкість: 45 → 50 км/год (+5)
- Потужність: 570 → 595 к. с. (+25)
- Обертання корпусу: 51,90 → 54,17 °/с (+2,27)
- Power-to-Weight Ratio: 16,8 → 17,5 hp/t
- стокова гармата: 90 mm Gun M3A1
- Hull Turn Rate: 47,28 → 49,35 deg/s
- Power-to-Weight Ratio: 16,8 → 17,5 hp/t
3.9 — 23 травня 2017 р.
- Шкода (преміум) · Type 70: 225 → 190
2.8 — 28 березня 2016 р.
- Спорядження: Automatic Fire Extinguisher
- Амуніція: Onigiri
- Амуніція: White Rice
- Амуніція: Standard Fuel
- Амуніція: Improved Fuel
- Амуніція: Protective Kit
- Спорядження: Onigiri
2.6 — 27 січня 2016 р.
- Terrain Crossing Capacity: Water: 50 → 75 %
- стокова гармата: 90 mm Gun M3A1
- Terrain Crossing Capacity: Water: 45 → 68 %
2.4 — 2 грудня 2015 р.
STA-1 додано в гру.