M26 Pershing

M26 Pershing — середній танк VIII рівня, США, World of Tanks Blitz. Міцність 1 440, шкода 225, пробиття 180 мм. Позначки на гарматі: 134 / 163 / 198. Легендарні камуфляжі: Швидкісний вогонь. Броня в 3D, модулі, снаряди, обладнання й історія змін.

Характеристики
Міцність1 440
Шкода225
Пробиття180
Максимальна швидкість48
Огляд260

Гармати

  • 76 mm Gun M1A2 — ББ 128 мм / 160, ББ 177 мм / 135, ОФ 38 мм / 200
  • 90 mm Gun M3 — ББ 160 мм / 225, ББ 243 мм / 190, ОФ 45 мм / 270
  • 90 mm Gun T15E2M2 — ББ 180 мм / 225, ББ 268 мм / 190, ОФ 45 мм / 270

Позначки на гарматі

Перша позначка — 134, друга — 163, третя — 198 середньої шкоди за бій.

Легендарні камуфляжі

Історія змін танка

11.1 — 26 червня 2024 р.

Легендарний камуфляж «Швидкісний вогонь».

11.0 — 22 травня 2024 р.

  • Спорядження: Низький форсаж

10.4 — 15 листопада 2023 р.

Переведено на PBR-матеріали.

  • Броня корпусу, лоб: 107 → 101 мм (-6)
  • Броня корпусу, борт: 80 → 75 мм (-5)
  • Броня корпусу, корма: 53 → 54 мм (+1)
  • Броня башти, лоб: 133 → 135 мм (+2)
  • Броня башти, борт: 91 → 114 мм (+23)

9.7 — 15 лютого 2023 р.

  • Потужність: 704 → 770 к. с. (+66)
  • Обертання корпусу: 50,80 → 50,18 °/с (-0,62)
  • Прохідність: по дорозі: 95 → 104 %
  • Максимальна швидкість: назад: 20 → 18 км/год
  • Питома потужність: 16,4 → 17,9 к. с./т
  • топова гармата: 90 mm Gun T15E2M2
  • Розкид на 100 м: 0,355 → 0,345
  • стокова гармата: 76 mm Gun M1A2
  • Питома потужність: 13,8 → 15,3 к. с./т
  • Потужність двигуна: 560,0 → 620,0 к. с.
  • Швидкість обертання корпусу: 49,83 → 49,22 град/с
  • стокова гармата: 90 mm Gun M3
  • Швидкість (дод.): 853 → 790 м/с
  • Швидкість снаряда: 853 → 870 м/с
  • Швидкість (преміум): 1 066 → 1 080 м/с

8.5 — 17 листопада 2021 р.

  • Шкода на хвилину: 1 929 → 2 347 (+418)
  • Перезаряджання: 7,00 → 5,75 с (-1,25)
  • Rate of Fire: 8,6 → 10,4

8.2 — 18 серпня 2021 р.

  • Броня корпусу, лоб: 102 → 107 мм (+5)
  • Броня корпусу, борт: 76 → 80 мм (+4)
  • Броня корпусу, корма: 51 → 53 мм (+2)
  • Броня башти, лоб: 127 → 133 мм (+6)
  • Броня башти, борт: 86 → 91 мм (+5)
  • Броня башти, корма: 64 → 67 мм (+3)

8.0 — 8 червня 2021 р.

  • Шкода на хвилину: 1 847 → 1 929 (+82)
  • Перезаряджання: 7,31 → 7,00 с (-0,31)
  • Броня башти, борт: 76 → 86 мм (+10)
  • Rate of Fire: 8,2 → 8,6

6.8 — 19 лютого 2020 р.

  • Шкода: 400 → 225 (-175)
  • Пробиття: 30 → 180 мм (+150)
  • Шкода на хвилину: 3 344 → 1 847 (-1 497)
  • Перезаряджання: 7,18 → 7,31 с (+0,13)
  • Маса: 43,29 → 42,94 т (-0,35)
  • Обертання корпусу: 50,39 → 50,80 °/с (+0,41)
  • Боєкомплект: 54 → 70 (+16)
  • Швидкість (преміум) · HVAP M304: 381 → 1 219 м/с
  • Пробиття (преміум) · HVAP M304: 102 → 268 мм
  • Швидкість снаряда · AP M77: 472 → 975 м/с
  • Розкид під час обертання башти: 0,20 → 0,08
  • Dispersion at 100m: 0,527 → 0,355
  • Aiming Time: 5,47 → 4,25
  • Розкид після пострілу: 4,00 → 3,20
  • Шкода (преміум) · HVAP M304: 210 → 190
  • Rate of Fire: 8,4 → 8,2
  • Power-to-Weight Ratio: 16,3 → 16,4 hp/t

4.8 — 27 березня 2018 р.

  • Обертання корпусу: 50,36 → 50,39 °/с (+0,03)
  • Міцність гармати: 170 → 150 од.
  • Броня ствола: 45 → 40 мм
  • стокова гармата: 76 mm Gun M1A2
  • Hull Traverse Speed: 39,61 → 39,63 deg/s

3.9 — 23 травня 2017 р.

  • топова гармата: 105 mm M4
  • Шкода (преміум) · HEAT M67: 250 → 210
  • стокова гармата: 76 mm Gun M1A1
  • Шкода (преміум): 160 → 135

3.1 — 12 вересня 2016 р.

  • стокова гармата: 76 mm Gun M1A1
  • Пробиття (дод.): 20 → 38 мм

2.8 — 28 березня 2016 р.

  • Спорядження: Automatic Fire Extinguisher
  • Амуніція: Case of Cola
  • Амуніція: Can of Cola
  • Амуніція: Standard Fuel
  • Амуніція: Improved Fuel
  • Амуніція: Protective Kit
  • Спорядження: Case of Cola

2.6 — 27 січня 2016 р.

  • Terrain Crossing Capacity: Water: 50 → 61 %
  • стокова гармата: 76 mm Gun M1A1
  • Terrain Crossing Capacity: Water: 36 → 58 %

2.1 — 28 серпня 2015 р.

  • Пробиття: 53 → 30 мм (-23)
  • топова гармата: 105 mm M4
  • Шкода (преміум) · HEAT M67: 330 → 250
  • стокова гармата: 76 mm Gun M1A1
  • Пробиття (дод.): 38 → 20 мм

1.10 — 4 червня 2015 р.

  • Спорядження: Manual Fire Extinguisher

1.7 — 11 лютого 2015 р.

  • Обертання корпусу: 46,67 → 50,36 °/с (+3,69)
  • Розкид під час обертання башти: 0,12 → 0,20
  • Розкид під час руху: 0,15 → 0,12
  • Розкид під час обертання корпусу: 0,15 → 0,12
  • топова гармата: 105 mm M4
  • Aiming Time: 4,75 → 5,47
  • стокова гармата: 76 mm Gun M1A1
  • Aiming Time: 5,16 → 4,42
  • Hull Traverse Speed: 37,55 → 39,63 deg/s

1.1 — 12 червня 2014 р.

  • Розкид під час руху: 0,13 → 0,15
  • Розкид під час обертання корпусу: 0,13 → 0,15
  • топова гармата: 105 mm M4
  • Aiming Time: 4,54 → 4,75
  • стокова гармата: 76 mm Gun M1A1
  • Aiming Time: 4,97 → 5,16

1.0 — 23 квітня 2014 р.

M26 Pershing додано в гру.

Ще на сайті

Танки того ж рівня

Усі танки World of Tanks Blitz