B1

B1 — важкий танк IV рівня, Франція, World of Tanks Blitz. Міцність 620, шкода 85, пробиття 90 мм. Броня в 3D, модулі, снаряди, обладнання й історія змін.

Характеристики
Міцність620
Шкода85
Пробиття90
Максимальна швидкість30
Огляд230

Гармати

  • SA35 mle. 4 — ББ 84 мм / 75, ББ 92 мм / 60, ОФ 24 мм / 90
  • SA37 mle. 1939 — ББ 90 мм / 85, ББ 102 мм / 75, ОФ 24 мм / 100

Історія змін танка

11.0 — 22 травня 2024 р.

  • Спорядження: Низький форсаж

7.2 — 19 серпня 2020 р.

  • Пробиття: 79 → 90 мм (+11)
  • топова гармата: SA37 mle. 1939
  • Пробиття (преміум) · APCR Shell: 98 → 102 мм
  • стокова гармата: SA35 mle. 4
  • Пробиття (преміум): 84 → 92 мм

7.1 — 15 липня 2020 р.

  • Міцність: 525 → 620 (+95)
  • Шкода: 70 → 85 (+15)
  • Шкода на хвилину: 858 → 1 085 (+227)
  • Перезаряджання: 4,89 → 4,70 с (-0,19)
  • Міцність башти: 125 → 188 од.
  • Міцність корпусу: 400 → 432 од.
  • топова гармата: SA37 mle. 1939
  • Шкода (преміум) · APCR Shell: 50 → 75
  • Rate of Fire: 12,3 → 12,8
  • стокова гармата: SA35 mle. 4
  • Damage per Minute: 797 → 1 094
  • Шкода (преміум): 45 → 60
  • Rate of Fire: 12,3 → 14,6
  • Reload Time: 4,89 → 4,11
  • Hit Points: 500 → 540

6.5 — 20 листопада 2019 р.

  • стокова гармата: SA35 mle. 4
  • Depression/Elevation Angles: Depression: 18 → 10 deg

6.4 — 16 жовтня 2019 р.

  • Маса: 27,75 → 27,45 т (-0,30)
  • Обертання корпусу: 51,58 → 52,15 °/с (+0,57)
  • Power-to-Weight Ratio: 13,5 → 13,7 hp/t
  • стокова гармата: SA35 mle. 4
  • Hull Traverse Speed: 20,63 → 20,86 deg/s
  • Power-to-Weight Ratio: 7,0 → 7,1 hp/t

6.2 — 14 серпня 2019 р.

  • Шкода: 50 → 70 (+20)
  • Шкода на хвилину: 766 → 858 (+92)
  • Перезаряджання: 3,92 → 4,89 с (+0,97)
  • Шкода (преміум) · APCR Shell: 30 → 50
  • Шкода (дод.) · HE Shell: 65 → 100
  • Rate of Fire: 15,3 → 12,3

6.0 — 5 червня 2019 р.

  • топова гармата: 47 mm SA37 mle. 1939
  • Шкода (дод.) · OE mle. 1932: 50 → 65
  • стокова гармата: 47 mm SA35 mle. 1938
  • Пробиття (преміум): 79 → 84 мм

5.10 — 23 квітня 2019 р.

  • Пробиття: 84 → 79 мм (-5)

5.9 — 27 березня 2019 р.

  • Пробиття: 79 → 84 мм (+5)
  • Міцність башти: 75 → 125 од.
  • Шкода (преміум) · ODR mle. 1935: 40 → 30
  • Міцність корпусу: 450 → 400 од.

5.7 — 15 січня 2019 р.

  • Пробиття: 75 → 79 мм (+4)

5.5 — 12 листопада 2018 р.

  • Міцність: 600 → 525 (-75)
  • Шкода: 60 → 50 (-10)
  • Пробиття: 66 → 75 мм (+9)
  • Шкода на хвилину: 1 022 → 766 (-256)
  • Перезаряджання: 3,52 → 3,92 с (+0,40)
  • Потужність: 350 → 375 к. с. (+25)
  • Маса: 29,54 → 27,75 т (-1,79)
  • Обертання корпусу: 48,16 → 51,58 °/с (+3,42)
  • Боєкомплект: 112 → 75 (-37)
  • Броня корпусу, лоб: 60 → 70 мм (+10)
  • Броня корпусу, борт: 60 → 65 мм (+5)
  • Броня корпусу, корма: 55 → 60 мм (+5)
  • Броня башти, лоб: 46 → 65 мм (+19)
  • Броня башти, борт: 46 → 75 мм (+29)
  • Броня башти, корма: 46 → 55 мм (+9)
  • Міцність башти: 168 → 75 од.
  • Power-to-Weight Ratio: 11,8 → 13,5 hp/t
  • Розкид під час руху: 0,18 → 0,16
  • Розкид під час обертання корпусу: 0,18 → 0,16
  • Turret Traverse Speed: 40,86 → 36,77 deg/s
  • Міцність корпусу: 432 → 450 од.
  • топова гармата: 47 mm SA37
  • Шкода (преміум) · ODR mle. 1935: 50 → 40
  • Rate of Fire: 17,0 → 15,3
  • Aiming Time: 2,99 → 3,06
  • стокова гармата: 47 mm SA35
  • Damage per Minute: 919 → 613
  • Reload Time: 3,92 → 4,89
  • Швидкість снаряда: 660 → 825 м/с
  • Rate of Fire: 15,3 → 12,3
  • Turret Traverse Speed: 36,77 → 30,65 deg/s
  • Power-to-Weight Ratio: 6,2 → 7,1 hp/t
  • Engine Power: 180,0 → 195,0 hp
  • Hit Points: 540 → 500
  • Aiming Time: 3,56 → 3,31
  • Weight: 29,24 → 27,45 t
  • Hull Traverse Speed: 20,85 → 20,86 deg/s

5.1 — 30 липня 2018 р.

  • Амуніція: Protective Kit

3.9 — 23 травня 2017 р.

  • Шкода (преміум) · ODR mle. 1935: 60 → 50

3.6 — 21 лютого 2017 р.

B1 додано в гру.

Ще на сайті

Танки того ж рівня

Усі танки World of Tanks Blitz